1 Ruzicskay György: Szeptember a Balatonnál (Tihany)

55x68
Jelezve balra lent: Ruzicskay
Ruzicskay György
Olaj, vászon
Kezdés 10 okt. 2023 13:49
Lezárul 10 okt. 2023 18:10
Kikiáltási ár 220 000 Ft
Alsó becsérték 360 000 Ft
Felső becsérték 650 000 Ft