16 Márffy Ödön: Csinszka mintás kendővel, 1929 körül

51x44
Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön
Márffy Ödön
Kiállítva
Kiállítva: Márffy Ödön festőművész gyűjteményes kiállítása, Ernst Múzeum, 1958 (kat.: 37.)., Szín, Fény, Ragyogás. Márffy Ödön (1878–1959) Gyűjteményes Kiállítása. Kogart Ház, Budapest, 2010. Április. 02. - 2010. Augusztus. 01.
Olaj, vászon
Kezdés 10 okt. 2023 18:00
Lezárul 10 okt. 2023 18:20
Kikiáltási ár 5 000 000 Ft
Alsó becsérték 6 000 000 Ft
Felső becsérték 9 000 000 Ft