68 Rudnay Gyula: Enteriőr tonettszékben olvasó nővel, 1918
100x75
Jelezve jobbra lent: Rudnay 1918
Rudnay Gyula
Olaj, vászon
Kezdés | 10 okt. 2023 18:00 |
Lezárul | 10 okt. 2023 19:03 |
Kikiáltási ár | 4 800 000 Ft |
Alsó becsérték | 7 000 000 Ft |
Felső becsérték | 10 000 000 Ft |