92 Iványi Grünwald Béla: Mulatozók, 1935
60,5x70
Jelezve jobbra lent: Iványi Grünwald Béla 1935
Iványi Grünwald Béla
Olaj, karton
Kezdés | 10 okt. 2023 18:00 |
Lezárul | 10 okt. 2023 19:21 |
Kikiáltási ár | 600 000 Ft |
Alsó becsérték | 800 000 Ft |
Felső becsérték | 1 400 000 Ft |