93 Ilosvai Varga István: Vándor a kútnál
35,5x52
Jelezve balra lent: Ilosvai Varga I.
Ilosvai Varga István
Olaj, karton
Kezdés | 10 okt. 2023 18:00 |
Lezárul | 10 okt. 2023 19:21 |
Kikiáltási ár | 650 000 Ft |
Alsó becsérték | 800 000 Ft |
Felső becsérték | 1 400 000 Ft |