133 Nánay Szilamér: Fiktív szorongások - félkész álcaháló, 2004

70x70
Jelezve balra lent: N. Szilamér, Jelezve a hátoldalon: Nánay Szilamér
Nánay Szilamér
Kiállítva
Kiállítva és reprodukálva: 2005, Budapest, Atelier Pro Arts, Nánay Szilamér, Meditációk egy feltételezett evolúció lehetőségéről. Katalógus VI. kép
Olaj, tempera, farost
Kezdés 10 okt. 2023 18:00
Lezárul 10 okt. 2023 20:00
Kikiáltási ár 1 200 000 Ft
Alsó becsérték 1 600 000 Ft
Felső becsérték 2 400 000 Ft