141 Regős István: Bauhaus - Tengerparti ház, 2021-22
100x120
Jelezve a hátoldalon: Regős István „Bauhaus/ Tengerparti ház” (2021-22) 100x120cm akril, vászon
Regős István
Kiállítva |
Kiállítva: A Szolnoki Képtárban 2022-ben a Festészet Napja alkalmából rendezett kiállításon
Akril, vászon
Kezdés | 10 okt. 2023 18:00 |
Lezárul | 10 okt. 2023 20:03 |
Kikiáltási ár | 2 000 000 Ft |
Alsó becsérték | 2 600 000 Ft |
Felső becsérték | 3 800 000 Ft |