158 Mednyánszky László: A művész beczkói hálószobája

26x33
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Mednyánszky László
Olaj, vászon
Kezdés 10 okt. 2023 18:00
Lezárul 10 okt. 2023 20:14
Kikiáltási ár 1 100 000 Ft
Alsó becsérték 1 400 000 Ft
Felső becsérték 1 800 000 Ft