204 Klie Zoltán: Bogár II., 1970

60x80
Jelezve jobbra lent: Klie, Jelezve a hátoldalon: Klie Z. Bogár II. 1970
Klie Zoltán
Kiállítva
Kiállítva: Merítve a Kútból. Haas Galéria, 2003. 10/18 11/15
Olaj, farost
Kezdés 10 okt. 2023 18:00
Lezárul 10 okt. 2023 20:49
Kikiáltási ár 2 600 000 Ft
Alsó becsérték 3 400 000 Ft
Felső becsérték 5 500 000 Ft