212 Moizer Zsuzsa: Két test egy lélek XV., 2006

50x60
Jelezve a hátoldalon: Moizer Zsuzsa 2006. Két test egy lélek XV.
Moizer Zsuzsa
Akvarell, vászon
Kezdés 10 okt. 2023 18:00
Lezárul 10 okt. 2023 20:53
Kikiáltási ár 420 000 Ft
Alsó becsérték 500 000 Ft
Felső becsérték 800 000 Ft