9 Csók István: Nyári Balaton (Kilátás az aligai partról), 1931

76 x 100
Jelezve balra lent: Csók I. B.aliga 1931, Hátoldalon: Bizományi Áruház Vállalat 21. aukciója 1969. december (37.Balaton címke)
Csók István
Olaj, vászon / Oil on canvas
Kezdés 16 máj. 2024 18:00
Lezárul 16 máj. 2024 18:24
Kikiáltási ár 5 500 000 Ft
Alsó becsérték 8 000 000 Ft
Felső becsérték 12 000 000 Ft