19 Bozó Szabolcs: Blue Nicolas

56,5 x 36
Jelezve balra lent: 1/25 Bozó
Bozó Szabolcs
Litográfia, papír / Lithography on paper
Kezdés 16 máj. 2024 18:00
Lezárul 16 máj. 2024 18:32
Kikiáltási ár 480 000 Ft
Alsó becsérték 650 000 Ft
Felső becsérték 900 000 Ft