28 Csejtei Joachim Ferenc: Nyári kertben, 1910-es évek

38,5 x 49
Jelezve balra lent: Cs. Joachim F
Csejtei Joachim Ferenc
Olaj, vászon / Oil on canvas
Kezdés 16 máj. 2024 18:00
Lezárul 16 máj. 2024 18:38
Kikiáltási ár 460 000 Ft
Alsó becsérték 750 000 Ft
Felső becsérték 1 200 000 Ft