32 Fenyő György: Nyári reggel (Mediterrán terasz), 1930-as évek

51 x 64
Jelzés nélkül, Hátoldalon: hagyatéki bélyegző
Fenyő György
Olaj, vászon / Oil on canvas
Kezdés 16 máj. 2024 18:00
Lezárul 16 máj. 2024 18:41
Kikiáltási ár 900 000 Ft
Alsó becsérték 1 200 000 Ft
Felső becsérték 1 800 000 Ft