80 Diósy Antal: Art deco nő (A hárfaművésznő), 1929

78 x 59
Jelezve jobbra lent: Diósy 929
Diósy Antal
Olaj, karton / Oil on cardboard
Kezdés 16 máj. 2024 18:00
Lezárul 16 máj. 2024 19:19
Kikiáltási ár 750 000 Ft
Alsó becsérték 1 000 000 Ft
Felső becsérték 1 500 000 Ft