101 Kádár Béla: Art deco lány vörös gyöngysorral

48 x 31
Jelezve jobbra lent: Kádár Béla
Provinencia
Proveniencia: Egykor Bedő Rudolf gyűjteményében
Kádár Béla
Kiállítva
Kiállítva: Kádár Béla emlékkiállítása, Magyar Nemezti Galéria, 1971. augusztus (Kat.sz. 38. Kékruhás lány)
Tempera, papír / Tempera on paper
Kezdés 16 máj. 2024 18:00
Lezárul 16 máj. 2024 19:41
Kikiáltási ár 10 000 000 Ft
Alsó becsérték 13 000 000 Ft
Felső becsérték 17 000 000 Ft