140 Román György: Különleges jelenet (Álom)
48,5 x 70
Jelezve jobbra fent: Román György
Román György
Olaj, karton / Oil on cardboard
Kezdés | 16 máj. 2024 18:00 |
Lezárul | 16 máj. 2024 20:08 |
Kikiáltási ár | 2 200 000 Ft |
Alsó becsérték | 2 800 000 Ft |
Felső becsérték | 3 600 000 Ft |