179 Márffy Ödön: Táborozók a domboldalon, 1916 körül

38 × 46
Jelezve jobbra lent: Márffy, Hátoldalon: Magyar Nemzeti Galéria bírálati száma 1094/972-es számmal
Márffy Ödön
Olaj, karton / Oil on cardboard
Kezdés 16 máj. 2024 21:12
Lezárul 16 máj. 2024 21:12
Kikiáltási ár 4 800 000 Ft
Alsó becsérték 5 500 000 Ft
Felső becsérték 7 500 000 Ft