185 K. Spányi Béla: Őszi erdőben
31 x 41
Jelezve jobbra lent: K. Spányi B.
K. Spányi Béla
Olaj, fa / Oil on board
Kezdés | 16 máj. 2024 18:00 |
Lezárul | 16 máj. 2024 20:36 |
Kikiáltási ár | 850 000 Ft |
Alsó becsérték | 1 300 000 Ft |
Felső becsérték | 1 800 000 Ft |