247 Páll Lajos: Koratavasz Erdélyben
60 x 46
Jelezve balra lent: Páll L.
Páll Lajos
Olaj, farost / Oil on fibre board
Kezdés | 16 máj. 2024 18:00 |
Lezárul | 16 máj. 2024 21:07 |
Kikiáltási ár | 550 000 Ft |
Alsó becsérték | 800 000 Ft |
Felső becsérték | 1 200 000 Ft |