249 Pekáry István: Meseváros (Virágok), 1963
65,5 x 90
Jelezve jobbra lent: Pekáry 1963
Pekáry István
Kiállítva |
Kiállítva: Pekáry István kiállítása, Torino, „Viotti” Galleria D’Arte Moderna, 1967. szeptember 23. – október 6.
Olaj, vászon / Oil on canvas
Kezdés | 16 máj. 2024 18:00 |
Lezárul | 16 máj. 2024 21:08 |
Kikiáltási ár | 2 600 000 Ft |
Alsó becsérték | 3 200 000 Ft |
Felső becsérték | 4 400 000 Ft |