2 Bolmányi Ferenc: Belső világ, 1958
69,5x49,5
Jelezve jobbra lent: Bolmányi 1958
Bolmányi Ferenc
olaj, karton
Lezárul | 14 jún. 2021 18:22 |
Kikiáltási ár | 260 000 Ft |
Alsó becsérték | 350 000 Ft |
Felső becsérték | 700 000 Ft |