3 Vesztróczy Manó: Szerelmesek (Megnyugvás), 1910 körül
60x100
Jelezve jobbra lent: Vesztróczy
Vesztróczy Manó
olaj, vászon
Lezárul | 14 jún. 2021 18:23 |
Kikiáltási ár | 550 000 Ft |
Alsó becsérték | 700 000 Ft |
Felső becsérték | 1 400 000 Ft |