3 Vesztróczy Manó: Szerelmesek (Megnyugvás), 1910 körül

60x100
Jelezve jobbra lent: Vesztróczy
Vesztróczy Manó
olaj, vászon
Kezdés 14 jún. 2021 17:00
Lezárul 14 jún. 2021 18:23
Kikiáltási ár 550 000 Ft
Alsó becsérték 700 000 Ft
Felső becsérték 1 400 000 Ft