5 id. Keleti Jenő: Csendélet művészeti albumokkal (Retro Magyarország), 1960-as évek
60,5x80
Jelezve jobbra lent: Keleti
id. Keleti Jenő
olaj, vászon
Lezárul | 14 jún. 2021 18:25 |
Kikiáltási ár | 240 000 Ft |
Alsó becsérték | 300 000 Ft |
Felső becsérték | 600 000 Ft |