7 Lévay Lajos: Art deco csendélet Vogue magazinnal, 1930-as évek
73x60
Jelezve balra lent: Lévay
Lévay Lajos
olaj, vászon
Lezárul | 14 jún. 2021 18:27 |
Kikiáltási ár | 2 200 000 Ft |
Alsó becsérték | 2 600 000 Ft |
Felső becsérték | 4 400 000 Ft |