8 Vörös Géza: Műtermi csendélet Picasso könyvvel, 1928 körül
100x73
Jelezve balra lent: Vörös Géza
Vörös Géza
olaj, vászon
Lezárul | 14 jún. 2021 18:27 |
Kikiáltási ár | 4 400 000 Ft |
Alsó becsérték | 6 000 000 Ft |
Felső becsérték | 9 000 000 Ft |