8 Vörös Géza: Műtermi csendélet Picasso könyvvel, 1928 körül

100x73
Jelezve balra lent: Vörös Géza
Vörös Géza
olaj, vászon
Kezdés 14 jún. 2021 17:00
Lezárul 14 jún. 2021 18:27
Kikiáltási ár 4 400 000 Ft
Alsó becsérték 6 000 000 Ft
Felső becsérték 9 000 000 Ft