9 Jakuba János: Mediterrán tengerpart (Lépcsőn felfelé sétáló alak), 1960-as évek
60x80
Jelezve jobbra lent: Jakuba
Jakuba János
olaj, farost
Lezárul | 14 jún. 2021 18:28 |
Kikiáltási ár | 220 000 Ft |
Alsó becsérték | 280 000 Ft |
Felső becsérték | 480 000 Ft |