10 Basch Andor: Francia tengerpart (Cabourg), 1925

38x46
Jelezve jobbra lent: Basch Andor Cabourg 1925
Basch Andor
olaj, vászon
Kezdés 14 jún. 2021 17:00
Lezárul 14 jún. 2021 18:29
Kikiáltási ár 550 000 Ft
Alsó becsérték 700 000 Ft
Felső becsérték 1 400 000 Ft