10 Basch Andor: Francia tengerpart (Cabourg), 1925
38x46
Jelezve jobbra lent: Basch Andor Cabourg 1925
Basch Andor
olaj, vászon
Lezárul | 14 jún. 2021 18:29 |
Kikiáltási ár | 550 000 Ft |
Alsó becsérték | 700 000 Ft |
Felső becsérték | 1 400 000 Ft |