11 Szontágh Tibor: Tavaszi kertben (Frissen szedett orgona)
50x60,5
Jelezve jobbra lent: Szontagh
Szontágh Tibor
olaj, vászon
Lezárul | 14 jún. 2021 18:30 |
Kikiáltási ár | 260 000 Ft |
Alsó becsérték | 300 000 Ft |
Felső becsérték | 600 000 Ft |