12 Iványi Grünwald Béla: Nyári nap a Balatonparton (Lelle)
60x80
Jelezve jobbra lent: Iványi Grünwald Béla
Iványi Grünwald Béla
olaj, vászon
Lezárul | 14 jún. 2021 18:30 |
Kikiáltási ár | 1 400 000 Ft |
Alsó becsérték | 2 000 000 Ft |
Felső becsérték | 3 000 000 Ft |