13 Herrer Cézár: Nyári délután Nagybányán, 1907
179x82
Jelezve jobbra lent: Herrer Cézár, Nagybánya 1907
Herrer Cézár
Kiállítva |
Kiállítva: Nagybánya-Budapest kiállítás 2020. 09.17 - 2020. 10. 17.
olaj, vászon
Lezárul | 14 jún. 2021 18:31 |
Kikiáltási ár | 1 300 000 Ft |
Alsó becsérték | 1 800 000 Ft |
Felső becsérték | 2 600 000 Ft |