13 Herrer Cézár: Nyári délután Nagybányán, 1907

179x82
Jelezve jobbra lent: Herrer Cézár, Nagybánya 1907
Herrer Cézár
Kiállítva
Kiállítva: Nagybánya-Budapest kiállítás 2020. 09.17 - 2020. 10. 17.
olaj, vászon
Kezdés 14 jún. 2021 17:00
Lezárul 14 jún. 2021 18:31
Kikiáltási ár 1 300 000 Ft
Alsó becsérték 1 800 000 Ft
Felső becsérték 2 600 000 Ft