14 Sylvester Katalin: Festőnő piros pulóverben, 1960-62 körül
33x25
Jelzés nélkül
Sylvester Katalin
olaj, vászon
Lezárul | 14 jún. 2021 18:32 |
Kikiáltási ár | 1 200 000 Ft |
Alsó becsérték | 2 000 000 Ft |
Felső becsérték | 4 000 000 Ft |