15 Szabó Ákos: Napsütéses kert (Víkendház), 1961
50x40
Jelezve jobbra lent: Szabó Á. 1961
Szabó Ákos
olaj, farost
Lezárul | 14 jún. 2021 18:33 |
Kikiáltási ár | 1 800 000 Ft |
Alsó becsérték | 2 400 000 Ft |
Felső becsérték | 4 800 000 Ft |