16 Bornemisza Géza: Park (Nyári fények), 1921
71,5x63
Jelezve jobbra lent: Bornemisza Géza 1921
Bornemisza Géza
olaj, vászon
Lezárul | 14 jún. 2021 18:33 |
Kikiáltási ár | 6 500 000 Ft |
Alsó becsérték | 8 000 000 Ft |
Felső becsérték | 16 000 000 Ft |