18 Vaszary János: Dunakorzó, 1935 körül
29x40
Jelezve jobbra lent: Vaszary János
Vaszary János
kézzel színezett litográfia, papír
Lezárul | 14 jún. 2021 18:35 |
Kikiáltási ár | 440 000 Ft |
Alsó becsérték | 700 000 Ft |
Felső becsérték | 1 400 000 Ft |