19 Rubovics Márk: Vitorlások a Balatonon
54,5x78
J.j.l.: Rubovics M.
Rubovics Márk
olaj, vászon
Lezárul | 14 jún. 2021 18:36 |
Kikiáltási ár | 320 000 Ft |
Alsó becsérték | 400 000 Ft |
Felső becsérték | 750 000 Ft |