21 Edvi Illés Aladár: Tabán háttérben a Budai Várral, 1920 körül
26,5x36
Jelezve jobbra lent: E. Illés A.
Edvi Illés Aladár
olaj, karton
Lezárul | 14 jún. 2021 18:37 |
Kikiáltási ár | 240 000 Ft |
Alsó becsérték | 350 000 Ft |
Felső becsérték | 700 000 Ft |