22 Turmayer Sándor: Kilátás a Budai Várból (Narancssárga napernyő), 1930 körül
40x50
Jelezve balra lent: Turmayer
Turmayer Sándor
olaj, fa
Lezárul | 14 jún. 2021 18:38 |
Kikiáltási ár | 320 000 Ft |
Alsó becsérték | 400 000 Ft |
Felső becsérték | 650 000 Ft |