23 Nagy Sándor: Budapest látképe, 1916
70x100
Jelezve jobbra lent: NS 1916
Nagy Sándor
olaj, vászon vasmerevítésű gipsztáblán
Lezárul | 14 jún. 2021 18:39 |
Kikiáltási ár | 6 500 000 Ft |
Alsó becsérték | 9 000 000 Ft |
Felső becsérték | 16 000 000 Ft |