25 Lotz Károly: Bacchansnő
31,5x50,5
Jelezve jobbra lent: Lotz K.
Provinencia |
Proveniencia: Egykor Kútásó Miksa gyűjteményében
Lotz Károly
olaj, fa
Lezárul | 14 jún. 2021 18:40 |
Kikiáltási ár | 2 000 000 Ft |
Alsó becsérték | 2 600 000 Ft |
Felső becsérték | 4 000 000 Ft |