26 Theobald Michau: Folyóparti táj táborozókkal

36,5x47
Jelezve balra lent: T. Michau
Provinencia
Proveniencia: Egykor Back Bernát szegedi gyűjteményében, majd a Kútásó Miksa gyűjteményben
Theobald Michau
Kiállítva
Kiállítva: - Szeged, 1917. 31. sz. - Válogatás magyar magángyűjteményekből, Budapest, Magyar Nemzeti Galéria, 1981, 141.
olaj, fa
Kezdés 14 jún. 2021 17:00
Lezárul 14 jún. 2021 18:41
Kikiáltási ár 7 500 000 Ft
Alsó becsérték 9 000 000 Ft
Felső becsérték 12 000 000 Ft