26 Theobald Michau: Folyóparti táj táborozókkal
36,5x47
Jelezve balra lent: T. Michau
Provinencia |
Proveniencia: Egykor Back Bernát szegedi gyűjteményében, majd a Kútásó Miksa gyűjteményben
Theobald Michau
Kiállítva |
Kiállítva: - Szeged, 1917. 31. sz. - Válogatás magyar magángyűjteményekből, Budapest, Magyar Nemzeti Galéria, 1981, 141.
olaj, fa
Lezárul | 14 jún. 2021 18:41 |
Kikiáltási ár | 7 500 000 Ft |
Alsó becsérték | 9 000 000 Ft |
Felső becsérték | 12 000 000 Ft |