27 Benjamin Gerritsz Cuyp: Kockázó katonák, 1635

54x69
Jelezve középen lent: Cuyp 35
Provinencia
Proveniencia: Egykor Balogh István tulajdonában majd a Kútásó Miksa gyűjteményben.
Benjamin Gerritsz Cuyp
Kiállítva
Kiállítva: - A Bizományi Áruház Vállalat 12. árverési kiállítása. Budapest 1965. (kat. 19) - A Bizományi Áruház Vállalat 39. árverési kiállítása. Budapest 1976. (kat. 33) - Válogatás magyar magángyűjteményekből, Budapest, Magyar Nemzeti Galéria, 1981, 77.
olaj, fa
Kezdés 14 jún. 2021 17:00
Lezárul 14 jún. 2021 18:41
Kikiáltási ár 2 600 000 Ft
Alsó becsérték 3 400 000 Ft
Felső becsérték 4 800 000 Ft