27 Benjamin Gerritsz Cuyp: Kockázó katonák, 1635
54x69
Jelezve középen lent: Cuyp 35
Provinencia |
Proveniencia: Egykor Balogh István tulajdonában majd a Kútásó Miksa gyűjteményben.
Benjamin Gerritsz Cuyp
Kiállítva |
Kiállítva: - A Bizományi Áruház Vállalat 12. árverési kiállítása. Budapest 1965. (kat. 19) - A Bizományi Áruház Vállalat 39. árverési kiállítása. Budapest 1976. (kat. 33) - Válogatás magyar magángyűjteményekből, Budapest, Magyar Nemzeti Galéria, 1981, 77.
olaj, fa
Lezárul | 14 jún. 2021 18:41 |
Kikiáltási ár | 2 600 000 Ft |
Alsó becsérték | 3 400 000 Ft |
Felső becsérték | 4 800 000 Ft |