28 Richard Brakenburgh: Pünkösdi virágünnep, 1680 körül
49x57
Jelezve jobbra lent: R. Brakenburgh
Provinencia |
Proveniencia: - Egykor a pápai Eszterházy-gyűjteményben, majd Kútásó Miksa gyűjteményében
Richard Brakenburgh
Kiállítva |
Kiállítva: A Bizományi Áruház Vállalat 43. árverési kiállítása. Budapest 1977. (kat. 25) - Válogatás magyar magángyűjteményekből, Budapest, Magyar Nemzeti Galéria, 1981, 79.
olaj, vászon
Lezárul | 14 jún. 2021 18:42 |
Kikiáltási ár | 4 200 000 Ft |
Alsó becsérték | 5 000 000 Ft |
Felső becsérték | 8 000 000 Ft |