30 Alt, Franz: Moszkva látképe a Kremllel és a Blazsennij székesegyházzal, 1894
35x26
Jelezve balra lent: Franz Alt Mockba 18 Jun. 1894 Moskau
Provinencia |
Proveniencia: Egykor Kútásó Miksa gyűjteményében
Alt, Franz
akvarell, papír
Lezárul | 14 jún. 2021 18:45 |
Kikiáltási ár | 1 800 000 Ft |
Alsó becsérték | 2 400 000 Ft |
Felső becsérték | 4 800 000 Ft |