30 Alt, Franz: Moszkva látképe a Kremllel és a Blazsennij székesegyházzal, 1894

35x26
Jelezve balra lent: Franz Alt Mockba 18 Jun. 1894 Moskau
Provinencia
Proveniencia: Egykor Kútásó Miksa gyűjteményében
Alt, Franz
akvarell, papír
Kezdés 14 jún. 2021 17:00
Lezárul 14 jún. 2021 18:45
Kikiáltási ár 1 800 000 Ft
Alsó becsérték 2 400 000 Ft
Felső becsérték 4 800 000 Ft