31 Vígh Bertalan: Lány mezei csokorral, 1930 körül
44x33
Jelezve balra lent: Vígh Bertalan
Vígh Bertalan
olaj, vászon
Lezárul | 14 jún. 2021 18:46 |
Kikiáltási ár | 380 000 Ft |
Alsó becsérték | 450 000 Ft |
Felső becsérték | 750 000 Ft |